Modne rolety – co wybrać do wnętrza w stylu loft?

Industrialne aranżacje nadal cieszą się dużym powodzeniem. Jak wybrać najlepsze rolety do wnętrz o loftowym wystroju?

Loft to jeden z ostatnich hitów w aranżacji wnętrz. Wywodzące się z przemysłowych dzielnic aranżacje przyciągają uwagę surowością materiałów jak cegła, beton czy drewno, ale dzięki umiejętnie dobranym dodatkom nabierają eleganckiego i niebanalnego wyglądu. Jakie osłony okienne wybrać do aranżacji w stylu industrialnym? Gdy chodzi o rolety w Lublinie, tutejsze firmy mogą zaprezentować szeroką gamę ciekawych modeli. Sprawdź, co wybrać!

Rolety rzymskie – szykowne i łatwe do utrzymania w czystości

Rolety określane jako rzymskie mogą sprawdzić się w wielu aranżacjach – także we wnętrzach w stylu loft. Takie rolety w Lublinie oferuje wiele firm i są one przygotowywane na wymiar, dlatego mogą pasować do każdego okna.

Tym, co wyróżnia rolety rzymskie, jest ich warstwowa budowa. Po złożeniu rolety te mają postać falbany umieszczonej u góry okna, natomiast po rozłożeniu mogą zasłonić je w całości. Można zamówić je w wielu kolorach, między innymi klasycznej bieli, szarości, beżu.

Dodatkowym atutem rolet rzymskich jest ich łatwe utrzymanie w czystości. Tego typu rolety, gdy wykonane są z materiału nadającego się do prania, wystarczy tylko wrzucić do pralki, by wyglądały jak nowe.

Rolety plisy – nowoczesne i funkcjonalne rolety okienne

Ciekawym wyborem do loftowych aranżacji są plisy. Można kupić także tego typu rolety w Lublinie na wymiar. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Plisy to rolety umieszczane bezpośrednio w świetle okna, po obu stronach wnętrza ramy. Składają się one z plisowanego materiału przesuwanego po dwóch linkowych prowadnicach. Atutem rolet plisowanych jest możliwość swobodnego wyboru miejsca zasłonienia okna – roleta może być umieszczona z góry, ale też z dołu światła okna.

Rolety dzień-noc – wygodne w obsłudze

Ciekawą propozycją przeznaczoną do aranżacji loftowych będą rolety dzień-noc. Takie rolety w Lublinie można zamówić na wymiar w praktycznie każdej firmie prowadzącej produkcję osłon okiennych.

Rolety dzień-noc mają podwójną konstrukcję. Zbudowane są z materiału w pasy – są one naprzemiennie ułożone i jedne powodują zaciemnienie, a inne przepuszczają światło. Odpowiednie ułożenie pasów regulowane łańcuszkiem powala na całkowite lub częściowe zaciemnienie pomieszczeń. Rolety mogą też wpuszczać światło do wnętrza lub można podnieść je całkowicie w górę.

Wiele innych propozycji na rolety do loftu można znaleźć na stronach internetowych firm dostarczających rolety w Lublinie wykonane na wymiar.

Dodaj komentarz